SÚCIT a SÚCIT SO SEBOU…ako mu porozumieť a ako ho rozvíjať-ONLINE

Inštitút zdravého vývinu v spolupráci so Slovenským inštitútom pre psychotraumatológiu a EMDR (SIPE) Vás pozýva na  2-dňový ONLINE workshop pod vedením Mgr. Hany Vojtovej v termíne 19.-20.1.2024.

 

online prihlásenie TU

 

Workshop je určený psychológom, psychoterapeutom a iným odborníkom pomáhajúcich profesií.

Súcit je pravdepodobne jednou z kľúčových motivácií, prečo si vyberáme pomáhajúce profesie. Ale ako vlastne rozumieme tomu, čo je súcit? Vieme ho uplatniť aj voči sebe? A dokážeme pomôcť našim klientom, aby v sebe našli súcit, ktorý ich môže uzdravovať? Súcítenie so sebou je podmienkou pre pozitívnu prognózu v psychoterapii. Obzvlášť v psychotraumatológii nemôžeme sprevádzať ľudí v liečivom procese bez toho, aby v sebe našli ochotu a silu byť sami sebe spojencami. Poznatky z neurobiológie, psychoterapie a budhistickej filozofie nám môžu pomôcť pochopiť proces súcitu a súcitu so sebou a objaviť, kde sa môže tento proces blokovať a ako s tým pracovať. Súčasťou workshopu je aj skúsenosť na sebe. Vyskúšame si niektoré cvičenia, ktoré pomáhajú seba-súcit kultivovať. Cieľom workshopu je najmä pomôcť nám hľadať a rozvíjať zdroje súcitu so sebou pre našich klientov, ale môže byť užitočný aj pre našu vlastnú sebapodporu. Môžeme prehĺbiť pochopenie seba, svojho zaobchádzania s utrpením a jeho liečením.

V prípade záujmu minimálne 6 účastníkov zabezpečíme kredity SKP (Slovenská komora psychológov) – 14 kreditov

Miesto:  ONLINE priestor, platforma ZOOM

Čas: 19.-20.1.2024, 09:00 – 18:00 a 9:00 – 17:00

Cena: 160,- Eur je potrebné uhradiť bankovým prevodom najneskôr 14 dní pred začiatkom kurzu (viac info k platbe po prihlásení)

Lektorka Mgr. Hana Vojtová – psychoterapeutka, klinická psychologička, EMDR trénerka a supervízorka, lektorka SIPE, pracuje v súkromnej praxi v Trenčíne. Pracovala na psychiatrickom odd. a v Dennom psychiatrickom a psychoterapeutickom stacionári v Trenčíne. Absolvovala výcvik v PCA a základný výcvik v KIP. Venuje sa predovšetkým psychotraumatológii, je EMDR trenérkou, prezidentkou EMDR Slovensko  a zakladajúcou členkou Európskej spoločnosti pre traumu a disociáciu (ESTD). Spolu-lektoruje výcviky v psychotraumatológii a EMDR na Slovensku, v Thajsku, Číne a Belgicku. Jej psychoterapeutický prístup je ovplyvnený aj 12 krokovými svojpomocnými skupinami. V jej prístupe sa stretávajú cenné informácie, prax, súcit a múdrosť.

Date

jan 19 2024

Time

9:00 - 18:00

CENA

160.00€

LOKALITA

Online priestor
Platforma ZOOM

ORGANIZÁTORI

Beáta Urbancová
Phone
+421911501310
Email
vzdelavanieza@gmail.com
QR Code

Napsat komentář