Otázky a odpovede k posttraumatickej disociácii-ONLINE

Inštitút zdravého vývinu v spolupráci so Slovenským inštitútom pre psychotraumatológiu a EMDR (SIPE) Vás pozýva na

 1-dňový online Workshop cez platformu ZOOM vedie: Mgr. Hana Vojtová 

ONLINE PRIHLÁSENIE TU

Milé kolegyne a kolegovia, radi by sme vyskúšali nový formát stretnutí s obľúbenou lektorkou Mgr. Hanou Vojtovou pri téme disociácie, ktoré plánujeme zaviesť pravidelne.

V rámci série webinárov sa budeme venovať vašim otázkam k téme posttraumatickej disociácie. Obsah budeme utvárať spoločne s účastníkmi, podľa vašich potrieb a záujmu.

Uvedomujeme si, že je u nás k dispozícii pomerne málo zdrojov k tejto téme a ani supervízia nie je ľahko dostupná. Preto by sme radi ponúkli priestor pre diskutovanie a zdieľanie skúseností, ťažkostí a neistôt. A zároveň inšpirácie a podporu pre tých, ktorí s disociatívnymi a traumatizovanými ľuďmi pracujú.

Prednosť budú mať otázky o diagnostike a terapii disociatívnych porúch (napr. disociatívna porucha identity). Ale k slovu sa môžu dostať všetky otázky ohľadne psychickej traumatizácie, komplexnej psychickej traumy, ich rozpoznávania a terapie.

Účastníci môžu klásť teoretické otázky i otázky z praxe a ku konkrétnym prípadom. Primárne nie je zámerom webinárov podrobne rozoberať jednotlivé supervízne prípady, skôr poskytnúť všeobecnejšie odpovede, námety a podporu.

Predbežná znalosť témy je vítaná, ale nie absolútne nevyhnutná. Budeme využívať poznatky z workshopu Porozumenie traume a disociácii cez neurobiológiu a vzťahovú väzbu a webinárov so Suzette Boon a diagnostike a terapii disociatívnych porúch. V spolupráci s účastníkmi a vašimi otázkami a skúsenosťami sa pokúsime tieto poznatky priblížiť viac k vašej praxi.

Účastníci budú môcť priamo na webinároch klásť otázky, aktívna aj pasívna účasť je vítaná.

Miesto: online priestor cez platformu ZOOM

Termín:  17.2.2023 , 9,00-17,00
Predbežný časový rozvrh:
9,00-10,30
10,30-11,00-prestávka
11,00-12,30
12,30-13,30-obed
13,30-15,00
15,00-15,30-prestávka
15,30-17,00
Cena50,- Eur (ďalšie informácie o platbe obdržíte po prihlásení)

(min. počet: 20 účastníkov)

O lektorke: Mgr.Hana Vojtová, klinická psychologička, psychoterapeutka

Hana Vojtová pracovala na psychiatrickom odd. a v Dennom psychiatrickom a psychoterapeutickom stacionári v Trenčíne, teraz pracuje  v súkromnej praxi v Trenčíne.
Absolvovala výcvik v PCA a základný výcvik v KIP. Venuje sa predovšetkým psychotraumatológii, je EMDR trenérkou, prezidentkou EMDR Slovensko  a zakladajúcou členkou Európskej spoločnosti pre traumu a disociáciu (ESTD). Spolu-lektoruje výcviky v psychotraumatológii a EMDR na Slovensku, v Thajsku, Číne a Belgicku.
Jej psychoterapeutický prístup je ovplyvnený aj 12 krokovými svojpomocnými skupinami. V jej prístupe sa stretávajú cenné informácie, prax, súcit a múdrosť.

 

Date

feb 17 2023

Time

9:00 - 17:00

CENA

50.00€

LOKALITA

Online priestor
Platforma ZOOM
Mgr. Jana Dejová Hánová

ORGANIZÁTORI

Mgr. Jana Dejová Hánová
Phone
0915 103 394
Email
0915 103 394
Website
www.terrainweb.sk
QR Code

2 komentáre

 1. Helena Opletalová 25. januára 2023 v 23:00- Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda bude možné získat záznam semináře. Bohužel budu mít v té době psychoter. výcvik, a nebudu mít možnost zúčastnit se live. Předem velice děkuji za odpověď, Helena Opletalová

  • Katarína Melová 30. januára 2023 v 9:00- Odpovědět

   Dobrý deň pani Opletalová,
   záznam zo vzdelávania nevyhotovujeme.
   Do budúcna chystáme s pani lektorkou ďalšie semináre, je potrebné sledovať našu webovú a FCB stránku, možno Vás ešte niečo z našej ponuky zaujme a termín Vám bude vyhovovať.
   S pozdravom za kolektív IZV

   Beáta Urbancová

Napsat komentář